Profesjonalna Renowacja Felg
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.
WulMar
ul.Jana Pawła II 4
74-200 PYRZYCE

tel. 91 852 17 86


Marcin:
felgi, klimatyzacja

tel. 504 707 222
marcin0525@gmail.com


Piotr:
warsztat samochodowy
tel. 663 115 974
wulmarklimatyzacja@gmail.com
projekt i wykonanie:
IGEO Agencja Reklamowa
Copyright © 2016
WulMar Serwis Opon
PROFESJONALIZM
DOŚWIADCZENIE
MIŁA OBSŁUGA


Zadowolony Klient
PROSTOWANIE I RENOWACJA FELG
Oferujemy profesjonalną usługę renowacji felg. Malujemy metodą systemową oraz proszkową. Dysponujemy urządzeniami do prostowania felg.  Nasz zakład wyposażony jest w specjalne urządzenie do spawania felg aluminiowych.

Felgi prostujemy na profesjonalnej maszynie Koenig. Jednak w procesie prostowania felg nie maszyna jest najważniejsza a doświadczenie jej operatora.


W razie potrzeby felga może być spawana, napawana lub toczona na miejscu, bez oddawania jej do innego warsztatu.
Do spawania aluminium wykorzystujemy metodę tig w osłonie argonu
Najlepszym sposobem na poprawę wyglądu Twojego samochodu jest zamontowanie ładnych aluminiowych felg. A co jeśli felgi przestają zamiast upiększać tylko szpecą? Fabrycznego wyglądu nabiorą po malowaniu proszkowym

Malowanie proszkowe polega na nałożeniu cząsteczek farby proszkowej, posiadających przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Ten sposób lakierowania charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Tradycyjne malowanie na mokro nie zapewnia takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej. Użycie profesjonalnych urządzeń pozwala nam na przywrócenie feldze fabrycznego blasku.

Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga trafia do pieca, gdzie w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze nałożony lakier nabiera trwałości i oczekiwanego wyglądu.

Felgi przed renowacją zostają sprawdzone pod kątem krzywizny, ewentualne odkształcenia zostają usunięte, w razie potrzeby wyszczerbienia np. otarcia o krawężnik zostają napawane i przetoczone. Następnie felgi trafiają do piaskowania gdzie jest usuwana cała stara powłoka lakiernicza. I tak przygotowane felgi mogą zostać poddane polimeryzacji.

Nasze realizację znajdą państwo na facebooku pod adresem: wulmarpyrzyce